PPN - ŚCIERNICE - ZESTAWY
  • Wyprzedaż!
FISKARS SIEKIERA X7
  • FISKARS SIEKIERA X7

FIS.121423 FISKARS SIEKIERA X7 KEMPINGOWA OUTDOOR SURVIVAL

130,00 zł
Najszybsza wysyłka do : 1 - 2 dni [ FEDEX - Pobranie lub Przelewy24 ]
Ilość
Produkt dostępny na magazynie "od ręki"

  Zadzwoń: ☎768570211

Aby dowiedzieć się więcej info o produkcie.

  Prosta rejestracja :

Darmowa Dostawa od 500 zł !

  Ekspresowe płatności OnLine :

BLIK , iPKO , PRZELEWY24 , itp..

  Szybka realizacja zamówień. Bezpieczna dostawa

Za pomocą firmy kurierskiej : FEDEX lub INPOST

SIEKIERA CIESIELSKA FISKARS X7 XS

Fiskars X Siekiera survivalowa

CECHY i ZALETY SIEKIERY FISKARS X7 XS:

  • Służy o obróbki i przygotowywania drewna na opał
  • Jest praktyczna dla podróżników
  • Niezastąpiona na campingu, łódce, działce i w samochodzie
  • Posiada ochraniacz z tworzywa
  • Ciężar głowicy to: 0,65 kg
  • Długość: 35,5 cm
  • Szerokość: 13,0cm
  • Wysokość: 2,0cm

Nowy antywstrząsowy uchwyt

Pomarańczowa część trzonka posiada specjalną strukturę, która zapobiega przesuwaniu się narzędzia w dłoni podczas pracy, Haczykowate zakończenie trzonka gwarantuje pewny uchwyt i uniemożliwia wyślizgnięcie się siekiery

Bardzo lekkie tworzywo FiberComp™

Kompozyt włókna szklanego, z którego zbudowany jest trzonek, sprawia, że siekiery Fiskars są wyjątkowo lekkie i bardzo wytrzymałe

Precyzyjne ostrze

Podwójne hartowanie Nowa geometria ostrza oraz zaokrąglenie krawędzi głowicy zapewniają jeszcze skuteczniejsze rozłupywanie drewna. Siekiery ciesielskie posiadają ostrze szlifowane pod kątem 30 stopni, zaś siekiery rozłupujące pod kątem 30-40 stopni. Rozszerzający się ku trzonkowi kształt ostrza gwarantuje wytrzymałość i jest odporny na uszkodzenia.

Fiskars X7 siekiera outdoorowa
Fiskars X7 siekiera kempingowa

Siekiera ciesielska X7

Nowa 4 Generacja Siekier Fiskars jest rezultatem nieustającej pracy nad doskonaleniem oferty. Optymalny kształt nowego ostrza oraz idealne wyważenie siekiery zapewnia każdemu użytkownikowi bardziej wydajną, a zarazem ergonomiczną i bezpieczną pracę. Nowy ochraniacz z blokadą bezpieczeństwa w pełni zabezpiecza ostrze i ułatwia transport. Każda siekiera posiada oznaczenie modelu nadrukowane bezpośrednio na trzonku. Ułatwia to dobór optymalnego do naszych potrzeb narzędzia.

Siekiera ciesielska X7 XS

Jest Idealna do przygotowywania drewna na opał podczas campingu.

Nowa generacja siekier jest wynikiem nieustającej pracy nad doskonaleniem produktu. Pragniemy zapewnić każdemu użytkownikowi bardziej wydajną, a jednocześnie ergonomiczną i bezpieczną pracę.

Fiskars X7 siekiera ciesielska
Fiskars X7 - Warunki Gwarancji na stronie Producenta FISKARS - sprawdź zapoznaj się z warunkami

Fiskars to jedna z przodujących marek znana z funkcjonalnych, przyjaznych, a jednocześnie innowacyjnych narzędzi ręcznych i artykułów codziennego użytku. Produkty Fiskars sprawiają, że wykonywanie wszelkich domowych i ogrodniczych czynności staje się prawdziwą przyjemnością.

Założona w 1649 roku firma Fiskars jest najstarszym, działającym nieprzerwanie, przedsiębiorstwem w Finlandii. Już od 365 lat, czyli od początku swojej działalności, zajmuje się wytwarzaniem narzędzi i obróbką stali. Korzenie firmy znajdują się w wiosce Fiskars, malowniczym centrum sztuki i wzornictwa, gdzie nowoczesna estetyka łączy się ze starą tradycją rękodzielniczą. W 1967 roku Fiskars rozpoczął produkcję pierwszych na świecie nożyczek z plastikowymi rączkami, których sprzedano do dnia dzisiejszego ponad miliard sztuk. Ostrza Fiskars z pomarańczowymi rączkami stały się symbolem i marką numer 1 wśród nożyczek na całym świecie.

FIS.121423
2019-08-20
Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

FISKARS SIEKIERA X7 KEMPINGOWA OUTDOOR SURVIVAL

Napisz swoją opinię